Kristen sklidila pochvalu !

10. října 2010 v 11:47 |  Kristen Stewart

Kristen Stewart sklidila pochvalu!

V roce 1975 byl rock ´mužskou´ záležitostí. Holky si měly zpívat maximálně ve sprše…
Jenže pak se na scéně objevila první rocková čistě ženská kapela The Runaways, a bylo to. Právě o tom, o životě první rockerky Joan Jett a holek z její kapely, pojednává film The Runaways.
V hlavní roli uvidíme Kristen Stewart, a že je to role hodně vzdálená Belle z Twilight ságy!Kristen Stewart okouzlila i samotnou Joan Jett, kterou ve filmu hraje. Joan si zprvu nebyl úplně jistá, že chce nechat svůj život převést na filmové plátno, ale když viděla, kolik toho Kristen do role dává, je za své rozhodnutí ráda.

"Myslím, že Kristen byla vynikající," chválí Joan, "opravdu rolí žila a předem si nastudovala spoustu věcí. Nejlepší ale bylo, když jsem ji slyšela zpívat mou píseň I Love Playing With Fire. Bylo to, jako když slyším svůj hlas," skladá Kristen poklonu sama Joan.

Film je o tvrdé práci, která předcházela úspěchu kapely. Hlavní postavou je samozřejmě líderka kapely Joan, ale i její další členka Cherie Currie, kterou hraje Dakota Fanning. Ukazuje i spoustu detailů z tvrdého života v tvrdém světě rocku, zaplněného divokými večírky plnými drog a alkoholu.

Samotná Joan teď vyznává především domácí život, než divoké noční jízdy. "Všichni si o mě myslí, že jsem každou noc venku a řádím, ale to už mě nudí. Když teď nejsem na cestách, jsem doma v New Yorku, kde si užívám klid se svými zvířátky," říká zklidněná rockerka Joan Jett.

Kristen Stewart 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andrea Andrea | Web | 10. října 2010 v 15:51 | Reagovat

Ahoj mas u me diplomek za 11.bleskovku

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama